П`ятниця, 29.11.2024, 05:30
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2011 » Серпень » 12 » Як вибрати блендер?
12:36
Як вибрати блендер?
На кухні кожна господиня стикається з необхідністю що-небудь швидко подрібнити, збити чи порізати. Купувати для цих цілей кухонний комбайн не завжди вигідно: він недешево коштує, займає багато місця і вимагає ретельного догляду. На допомогу в цьому випадку прийде ще одне диво кухонної побутової техніки - блендер. Він просто незамінний в будинку, де є дитина, любителі коктейлів або просто бажає заощадити свій дорогоцінний час господиня.

Який блендер краще вибрати? У магазині побутової техніки вам запропонують безліч моделей цього пристрою. На що ж слід звернути увагу, вибираючи блендер?

Типи блендерів. Це те, на що потрібно звернути особливо пильну увагу. Хороших чи поганих типів блендера не буває - все залежить від того, які цілі ви переслідуєте, набуваючи цей вид побутової техніки.

Стаціонарний блендер. Незамінний для приготування різних соусів, пюре, коктейлів. Являє собою чашу, що кріпиться на підставці. Ножі блендера знаходяться внизу чаші.

Плюси стаціонарного блендера:
- Працює самостійно, його не потрібно тримати в руках;
- Здатний перемішувати рідке тісто, колоти лід (окремі моделі);
- Зручний для приготування і розливання коктейлів, т.к. чаша має носик.

Мінуси стаціонарного блендера:
- Займає багато місця;
- Погано підходить для подрібнення овочів.

Занурювальний блендер. Підійде для подрібнення овочів та приготування сумішей з них, приготування соусів і пюре.

Плюси погружного блендера:
- Компактний, займає мало місця;
- Без проблем подрібнює навіть невеликі порції - ідеальний варіант для приготування їжі для дитини.

Мінуси погружного блендера:
- Під час роботи весь час потрібно тримати в руках, натискаючи на кнопку;
- Погано підходить для приготування коктейлів.

Комбінований блендер. Поєднує функції попередніх двох видів блендерів, має додаткові насадки (віночок, ніж для колки льоду, подрібнювач, вакуум-насос), що розширюють його можливості. Чи варто говорити, що функціонал комбінованого блендера дозволяє скористатися всією широтою можливостей та стаціонарного, і погружного блендера, поєднуючи воєдино згадані переваги і позбавляючись недоліків.

На що ще слід звернути увагу при виборі блендера?

Чаша для приготування. Зверніть увагу на місткість чаші для приготування і матеріал, з якого вона виготовлена. Виберіть той об'єм чаші, який вам підійде: для цього заздалегідь подумайте, що і в якій кількості ви будете готувати в блендері. Що стосується матеріалу, то чаші блендера можуть бути пластмасовими, скляними або пластиковими. Чаша з пластмаси більш довговічна, але легко дряпається і каламутніє внаслідок частого використання. Скляну чашу, навпаки, складно подряпати, зате можна легко розбити, якщо її упустити. Оптимальним варіантом вважаються чаші із пластику - вони залишаються прозорими після тривалого використання, їх розіб'ються, впавши, не фарбуються і не вбирають запахи від продуктів.

Потужність. Блендер може мати потужність від 200 до 700 Вт. Чим більше потужність блендера, тим більше в нього функцій - і тут все залежить від того, чого ви чекаєте від пристрою, для яких цілей його купуєте. Блендер з маленькою потужністю здатний подрібнити тільки м'які продукти, збити коктейль. А от для подрібнення твердих продуктів (наприклад, сирих овочів) і навіть колки льоду підійде тільки блендер з високою потужністю.

Кількість швидкостей. Параметр, прямо пов'язаний з попереднім. Малопотужний блендер має 1-2 швидкості, блендер з високою потужністю - до 5. А при великому бажанні можна знайти і блендер з 12-ю швидкостями. Крім кількості швидкостей, в деяких моделях блендера можуть існувати і деякі їх різновиди: плавне регулювання швидкості, імпульсний режим, турборежим.

Для чого потрібні різні швидкості блендера? Для досягнення потрібного результату, звичайно! Подрібнити овочі саме так - а не дрібніше. Змішати інгредієнти до отримання саме такий - а не іншого виду - однорідної маси. Чим більше кількість швидкостей, тим ширше можливості експериментів з продуктами, тим вище гарантія того, що остаточним результатом буде дуже смачне блюдо. Втім, якщо блендер потрібен вам виключно для приготування дитячого харчування, цілком достатньо обмежитися 2-ма швидкостями.

Блендер - відносно недорогий і досить корисний в господарстві представник побутової техніки. Підійшовши з розумом до його придбання, ви отримаєте незамінного помічника кухонного і створите з його допомогою масу смачних страв для своєї родини.

Категорія: Дім та квартира | Переглядів: 2333 | Додав: DeFeNDeR_01 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Конструктор сайтів - uCoz